Antvet | YENİ YILDA YENİ UMUTLAR ALTIN YIL 2023
16658
post-template-default,single,single-post,postid-16658,single-format-gallery,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

YENİ YILDA YENİ UMUTLAR ALTIN YIL 2023

YENİ YILDA YENİ UMUTLAR ALTIN YIL 2023

Dünyayı kasıp kavuran pandeminin ardından 2022 yılının güzel geçmesi hep içimizde bir umut olmuştu.Ama gelgelelim hiç öyle olmadı yerini başka virüslerin devraldığı 2022 yılınında geçmesini bekledik.

Umut ediyoruz ki 2023 yılı bir seçim yılı olsun ve biz neyi seçersek o olsun.

Masa tenisi severler olarak hastalıklara rağmen sporumuzu yapmaya devam ettik. 

Bir adım ileri giderek 2022 yılının ortalarında Antvet derneği olarak kısıtlı hareket eden kulübü yılın ortalarına doğru “yeni bir başlangıç Antalya da ulusal bir turnuva” sloganı ile Gökhan UYSAL, Nurcan AY, Cihangir TOKÖZ , Lütfi ERDOĞAN ve Gültekin ALKİRAZ yönetiminde devralarak bir ulusal turnuva düzenleyerek Antalya veteranları olarak adımızı tarihe yazdırdık.

2022 yılında çok değerli abimiz ve hocamız Yalçın CAN sahalara inerek turnuvamıza katılım sağlayarak kulübümüze olan desteğini gösterdi. Kendisini örnek kişiliği ve kedine has oyunu ile salonda görmek bizi mutlu etti.

Yeni yılda yeni umutlarımız yok değil ulusal turnuvamızın uluslararası düzeye gelmesini istiyoruz. Antalya’daki hareketin devam etmesini istiyoruz.

İlk yılımızda turnuva ekipmanlarımız tamamlandı her an turnuva düzenleyebilecek kapasiteye ulaştık. Veteran oyuncularımızın kendi oyunlarını geliştirmeleri için kulüp antrönörlerimizi devreye soktuk istedikleri zaman teknik anlamda destek almalarını sağlayacaklar.

Turnuva sayımızı yıllık iki defa olacak şekilde nasıl ve hangi tarihlerde olabileceğini büyük sponsorumuz ve organizasyon ortağımız Muratpaşa Belediyesi ile tartışır hale geldik. Yeni yılın ilk günlerinde bunu bir sonuca bağlamak önceliklerimiz arasında olacak.

Antalya veteran masa tenisi  Mustafa ŞAHİN  yanında yeni üyelerimiz Remzi ALAGEYİK  ,Yusuf EREN ve Mustafa MİKAR Ulusal turnuvamızın renkleri oldu. Değişik stildeki  oyunu ve neşeli kişiliği  ile Remzi ALAGEYİK turnuvamızın dikkat çeken veteranları arasında hafızalarda kaldı.   

2023 yılının masa tenisi adına Antalya da Altın yılı olacağı inancını taşıyorum .

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan , dostlarına güven, sevgine sarıl.. Dostlarımız turnuva boyunca sistemin tıkır tıkır işlemesinde yardımlarını esirgemediler. Başarının mimarı olarak nitelendirdiğim Antalya veteranları gelecek turnuvalarımızda da daha etkin rol alacakları kanaati uyandırarak bize özgüven aşıladılar.  

Yeni yıl , senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Antvet olarak biz buna inandık . 

Neşeye ve mutluluğa hasret kalınan son yıllarda hastalıklardan uzak, neşe dolu ve mutlu bir yaşam sürmek dileklerizle.

 

Antvet Yönetimi adına Mutlu Yıllar…

   

“2023 yılı  Antalya  Veteran  Masa Tenisi Altın yılı”

 

En iyi tarafım kararlılığımdır. Bir maç içerisinde hiçbir zaman vazgeçmem. Kendimi ne kadar kötü hissetsem de, son ana kadar savaşırım. Oynadığım maçlara bakıldığında geri çevrilemez denilen yenilgileri zaferlere dönüştürmüşümdür.          Björn Borg

Tags:
8 Comments
 • Cihangir Toköz
  Posted at 08:44h, 02 Ocak Yanıtla

  Sevgili Gültekin abi,
  Hissederek yazdığın o kadar belli ki, enerjin inan okuyan herkese geçiyor pozitif olarak…
  İnanç, azim, karşılıklı sevgi ve saygı ile üstesinden gelinmeyecek herhangi birşey yoktur… El ele gönül gönüle nice güzek günlere

  • Gültekin ALKİRAZ
   Posted at 10:41h, 02 Ocak Yanıtla

   Teşekkürler Cihangir hep beraber güzel günlerimiz olsun..

 • Gokhan uysal
  Posted at 11:25h, 02 Ocak Yanıtla

  Yüreğine sağlık…emek hiç bir zaman boşa gitmiyor.

 • Zeynep Şelale Kara
  Posted at 11:27h, 02 Ocak Yanıtla

  Herkesin hislerine tercüman oluyorsunuz Gültekin bey. Yüreğinize ve kaleminize sağlık. Bu azimle düzenlenecek yeni etkinlikleri büyük bir heyecanla bekliyorum. Çok güzel bir yıl olmasını temenni ediyorum.

  • Gültekin ALKİRAZ
   Posted at 12:17h, 02 Ocak Yanıtla

   Teşekkürler Şelale Hanım

 • Ayse Doğanay Doğan
  Posted at 11:48h, 02 Ocak Yanıtla

  2022 benimde masa tenisine veteran olarsk basladıpım bşr yı oldu. Arkadas cevrem, sosyal hayatım tamamen olumlu olarsk değişti.Spor hayatım fitnesdan ibaretti şimdi haftanın 3 günü tenis oynayarak keyifli hale geldi. Turnuvalar geziler bu işin kreması oldu)).. Antvet de 2022 de doğdu . Antvet kurucu üyelerinin fedakar, cesur , heyecanlı üyeleri ve çok yönlü farklı meslekten renkli kulup veteran üyeleri ile basarılı güzel işlere imza atacağından eminim. Nice güzel yılları keyifli turnuvaları olsun. Turnuvaya eşlik eden tüm güzel arkadaslarımızla unutulmaz anılar biriktirmek dikeğile . Hosgeldin 2023🤗🍀🙏🧿

  • Gültekin ALKİRAZ
   Posted at 12:17h, 02 Ocak Yanıtla

   Teşekkürler Ayşe Hanım salon sizinle daha güzel oldu.Kadın sayımızın artması temennimiz.

 • Nurcan Ay
  Posted at 13:26h, 04 Ocak Yanıtla

  Gültekin, birlikte adım attığımız, hızla yol katettiğimiz ve masa tenisi camiamızın ilklere şahit olduğu tüm bu süreci, güzel anlatımına fotoğrafları da ekleyerek sen hep kalıcı ve unutulmaz kıldın. Emeğine, kalemine ve yüreğine sağlık. Çok teşekkürler. 🙏🏻👏🙋🏽‍♀️🏓

  2022 yılının ikinci yarısından itibaren Antvet yönetim kadrosu ve spor kulübü üyelerimizle birlikte büyük bir özveriyle çalışarak Antvet spor kulübünün yeniden yapılanmasını ve aktif hale gelmesini sağladık. Hemen ardından, Antalya veteranlarının özlemi olan ulusal turnuvanın organizasyonu için çalışmalara başladık. 2022 yılı bitmeden 17-18 Aralık’ta Antalya veteranlarının ilk ulusal turnuvasının gerçekleşmesiyle aslında bir başarı hikayesini hep birlikte yazmış olduk. Tüm bu hikayede adı geçen, emeği geçen, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma, kulüp üyelerimize , Muratpaşa belediyesine ve sponsorlarımıza çok teşekkür ediyorum.
  2023 yılı hepimiz için masa tenisiyle dopdolu bir yıl olsun ki , daha sağlıklı ruh ve beden taşıyalım, dostluklarımız büyüsün ve çoğalsın.
  Sevgi ve saygılarımla🙏🏻🙋🏽‍♀️❤️🏓

Post A Comment