Antvet | Hakkımızda
13396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Hakkımızda

ANTVET

AntVet Tarihçesi

Türkiye Masa Tenisi Federasyonuna bağlı olarak çalışmalarını yurt içinde ve yurt dışında sürdürmekte olan Veteran Masa Tenisçileri Derneği, 2014 yılında resmi bir kuruluş haline getirilmiş ve Akdeniz Anadolu Lisesi Spor Kulübü olarak faaliyetine başlamıştır.
2016 yılında Dernek adı değiştirilerek Antalya Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulübü olmuş ve Masa Tenisi alanında çalışmalarına devam etmiştir.
AntVet Ülkemizde masa tenisinin gelişmesi ve her yaşta insanımızın bu sporu yapabilmesi için çalışmalar yapacak, uluslararası ilişkilerini sürdürecek ve veteran sporculuğunun ülke genelinde yayılması için bundan böyle de büyük bir çaba sarf edecektir.

Misyonumuz
AntVet misyonu, ülkemizde yaşı veteranlığa uygun herkese bu sporu sevdirmek, yaygınlaştırmak ve bu sporu sağlıklı koşullarda yapmalarına katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz
Antvet vizyonu, ülkemizde bu sporu yapan tüm veteranlara sunacağı altyapısal imkanlarla ve teknik organizasyonlarla bu sporu çağdaş bir şekilde yapmalarını, kendilerini geliştirmelerini, yurtiçi yurtdışı turnuvalarda yarışma olanaklarını sağlamaktır.
Ayrıca gerçekleştirdiği sosyal organizasyonlarla üyelerinin moral motivasyonlarını arttırarak; pozitif düşünceli topluma ve çevreye saygılı, insanlar olmalarında öncülük etmektir.
Bunu yaparken üyeleri arasında eski-yeni üye, güçlü-zayıf oyuncu, erkek-kadın oyuncu ayrımı yapmaksızın “etik ve şeffaf” bir yönetim sergiler.

Saygılarımızla,