Antvet | TURNUVANIN KAZANÇLARI
16521
post-template-default,single,single-post,postid-16521,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

TURNUVANIN KAZANÇLARI

TURNUVANIN KAZANÇLARI

17/19 Aralık 2023 tarihinde yapmayı planlayıp büyük bir şevkle giriştiğimiz yolda turnuvamızı güzel bir sonuçla nihayetlendirdik.

Antalya Veteran Masa Tenisçileri spor kulübü kabuğunu parçalayarak önemli bir tarihi ana imza attılar.

Turnuva günü dahil yola çıktığımız ilk günden itibaren Muratpaşa Belediyesi ve Belediye Başkanımız Sayın Avukat Ümit UYSAL bizden hiç yardımlarını esirgemediler.

Muratpaşa Belediyesi Spor Daire Başkanı Ramazan ÖZEN ve ekibi tecrübeleri ile turnuva planlamasında salon, afiş, pano, yemek vs. işleri hallederken diğer taraftan bizlerde turnuvanın katılımcılarının güzel iki gün geçirmeleri için katılım formları ,konaklama ve ulaşım gibi sorunlarına eğildik.

Turnuva hazırlıkları tam bir işbirliği içerisinde üyelerimizin ve sponsorlarımızım bize sağladıkları imkanlar doğrultusunda hızla ilerledi.

Üyelerimizin kulüp demirbaşlarını alma sırasında gösterdikleri incelik ve bunlara Ceysu, Manoto, Nanomed gibi sponsorların katılması elimizi iyice güçlendirdi.

Muratpaşa Belediye Başkanımız Ümit UYSAL’a ve  ekibine bize sağladıkları imkanlardan dolayı sonsuz teşekkür ediyoruz.Aynı zamanda Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Oya KANSU Hanımefendiye turnuva açılış konuşması yapmak üzere teşriflerinden dolayı teşekkür ederiz.

Ceysu Doğal Kaynak Suyu ilk defa düzenlediğimiz turnuvamıza hem suyu hemde maddi imkanlarını seferber ederek bizi büyük bir yükün altından kurtardı. Bu bağlamda Ceysu firmasına ve Mesul Müdür Nefide Hanıma sonsuz teşekkürleri bir borç biliriz.

Bunun yanında Manoto Tur Acentası aynı zamanda kulübümüzün yönetiminde yeralan Cihangir TOKÖZ beyefendiye turnuva günü taşıma , nakil ve acil ihtiyaçlar için araç seferber etmesi ve kulübe maddi yardımda bulunmasından dolayı teşekkür ediyoruz.

Kulübümüzün Başkanı ve Nanomed Firmasınında sahibi olan Gökhan UYSAL beyefendi turnuva başından sonuna kadar verdiği emeklerden ve maddi destekten dolayı teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Bunların yanında veteran kulüp üyelerinin hem ferdi olarak hem de biraraya gelerek kulübe malzeme alımı sırasında gösterdikleri yakın ilgiden dolayı binlerce teşekkürler.

Bir kıvılcım ile nerelere gelindiğini hep beraber gördük turnuva sonunda sürekli övgüler aldık. Elbette aksayan yönlerimizi gördük.

Şimdi sıra yeni ufuklara doğru uzanmak neler yapabileceğimizi bundan daha güzel nasıl yapabilirizi tartışıp göreceğiz. 

Biz inanıyoruz ki sizler yanımızda olduktan sonra Antalya Veteranlara Türkiye ve Dünya da adını ilk sıralara yazdıracaktır.

 

 

8 Comments
 • Gokhan uysal
  Posted at 13:42h, 23 Aralık Yanıtla

  Hepimizin emeğine sağlık. Teşekkürler muratpasa belediyesine…

 • Cihangir Toköz
  Posted at 15:52h, 23 Aralık Yanıtla

  Gültekin Abi, elinize yüreğinize sağlık…. Birçoğumuzun duygularına tercüman oldunuz👏👏👏

 • Yahya Gürcüm
  Posted at 08:20h, 26 Aralık Yanıtla

  Çok güzel bir başlangıç oldu.Tebrikler.

 • Zeynep Şelale Kara
  Posted at 08:22h, 26 Aralık Yanıtla

  Hayalimiz olan bu turnuvanın gerçekleşmesinde katkısı olan herkese binlerce teşekkürler. Devamını sabırsızlıkla bekliyorum. Duygularımıza tercüman olan Gültekin Bey’in de kalemine sağlık 👏

 • Nurcan Ay
  Posted at 08:59h, 26 Aralık Yanıtla

  Çok güzel özetlemişsin Gültekin. Kalemine sağlık.🙏🏻 Antvet’e dedteğini esirgemeyen başta Muratpaşa belediyesine, tüm sponsorlarımıza tüm katılımcılara teşekkürler. Daha başarılı organizasyonları birlikte başarmak dileğimle. 🙏🏻🙋🏽‍♀️🏓

 • Turgay Albayrak
  Posted at 09:08h, 26 Aralık Yanıtla

  Teşekkürler Gültekin. Eline sağlık. .ANTVET Yönetim Kurulu olarak omuzlarınıza önemli bir sorumluluk görevi aldınız ve bu bu görevi yerine getirebilmek için günlerce yoğun bir çalışma yaptınız. Yönetim Kurulu olarak sizlerin bu heyecanı ve bu ilk yola çıkışı Antalya Veteran Masa Tenisi için çok önemli bir adımdı. Bu yola çıkışta sizlere maddi ve manevi olarak destek olabilmek için bizler de elimizden geleni yapmaya çalıştık. Hep birlikte önemli bir turnuva organizasyonuna imza atılmış oldu. Başta ANTVET Yönetim Kurulu olarak sizlere, emeği geçen bütün arkadaşlara ve turnuvada görev alan hakemlere teşekkür ederim. Bu geleneğin uzun yıllar devam etmesi dileklerimle.

 • İsa Eren
  Posted at 09:25h, 26 Aralık Yanıtla

  Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Antalya ya yakışan harika bir turnuva oldu. Kariyerimde ilk defa ulusal bir turnuvada kupayı almak nasip oldu, bu beni ayrıca çok mutlu etti. Üyesi olmaktan gurur duyduğum ANTVET bence sınıfı geçti. Yeni turnuvalar da görüşmek dileğiyle….

 • Hüseyin Sevgili
  Posted at 09:55h, 26 Aralık Yanıtla

  Gerek derneğin kurulmasında ve gerekse turnuvanın düzenlenmesine katkı yapanların emeklerine sağlık.

Post A Comment