Antvet | TOPÇU YÜZBAŞI MUSTAFA ERTUĞRUL AKER TURNUVASI
16063
post-template-default,single,single-post,postid-16063,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

TOPÇU YÜZBAŞI MUSTAFA ERTUĞRUL AKER TURNUVASI

TOPÇU YÜZBAŞI MUSTAFA ERTUĞRUL AKER TURNUVASI

Topçu Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul Aker Turnuvasını adına yakışır şekilde coşkuyla kutladık. Turnuva uluslararası niteliğinde güçlü oyuncularla sert müsabakalara sahne oldu. Baştan sona heyecanın bitmediği turnuvada Akdeniz Gençlik Sanat Araştırma ve Eğitim Derneği üyeleri ile birlikte Orman Yüksek Mühendisi AKSAN proje koordinatörü Özer S. ÖZGÜÇ Bey müsabakaları baştan sona izlediler .

Turnuvayı koordine eden Lütfü ERDOĞAN hocamız yine güzel bir organizasyona imza attı. Kendilerine ekibine emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Seksene yakın katılımcı ile oynanan müsabakaların sonucunda son sekizde Antalya spor oyuncusu Muhammet Tondi ve Denis Gabrilov arasında müthiş maçlar sonucunda ikiside birinciliğe layık görüldü. ikinci sırayı Antalya spor oyuncusu Arda Temel alırken Consolation yıldızlar geçidi gibi oldu.birinci Hulusi Bağcı 2. Ertan Topönder olurken Turgay Albayrak  3. lüğü aldı.

 

 

No Comments

Post A Comment