Antvet | SPONSOR FİRMAMIZ MANOTO TOURS ZİYARETİ
16646
post-template-default,single,single-post,postid-16646,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

SPONSOR FİRMAMIZ MANOTO TOURS ZİYARETİ

SPONSOR FİRMAMIZ MANOTO TOURS ZİYARETİ

 

      1983/1990 yılları Darüşşafaka ekolünden yetişme Cihangir TOKÖZ tarafından kurulan Manoto Tours 2019 yılında turizm sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Mütercim Tercümanlık Bölümünü (1990/1994) yıllarında bitirdikten sonra uzun süre yurtiçi ve yurt dışında turizm sektörünün her kademesinde görev aldıktan sonra 2011 yılında turizm sektöründe ortaklaşa kurduğu firmadan ayrılarak bugün kendine ait olan 2019 yılında kurup faaliyete geçirdiği MANOTO Turizm acentası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

      Okul yıllarında severek başladığı masa tenisinde lise yıllarında kulüp takımında oldukça iddialı olarak oynamış ferdi olarak 1985 yılında İstanbul’da yıldızlar kategorisinde ikincilik kazanmış ancak  çalışma hayatına girdikten sonra ara verdiği masa tenisine veteran olarak devam etmek zorunda kalmış değerli bir veteran kulüp oyuncumuzdur.

      Antvet Spor Kulübünün kuruluşunda ve Antalya’da ilk ulusal masa tenisi organizasyonunun gerçekleşmesinde büyük destekçilerimizden olmuştur. Antvet Spor Kulübü yönetimde görev alarak tecrübelerinden istifade ettiğimiz Cihangir Toköz  aynı zamanda sponsor firmalarımız arasında yeralarak  şirketi ile birlikte hem maddi hem manevi desteklerini ortaya koymuştur.

 

 

 

      Organizasyon aşamasında masa bağışına katılarak bir sinerji yaratan Cihangir TOKÖZ , şirket arabalarının taşıma/nakil işlerinde ve sponsorluk faaliyetlerinde aktif rol alarak elimizi güçlendirmesi açısından çok değerli katkılarda bulunmuştur.

      Evli ve iki çocuk sahibi olan Manoto Tours firması sahibi ve aynı zamanda değerli bir veteran masa tenisçi olan arkadaşımız Cihangir TOKÖZ beyefendiye ailesi ile birlikte yeni yılda mutluluklar diliyoruz.

      Yeni organizasyonlarda birlikte çok daha güzel anılar biriktirmek üzere katkılarından dolayı teşekkürü bir borç biliriz.  

 

3 Comments
 • Cihangir Toköz
  Posted at 12:14h, 30 Aralık Yanıtla

  Kalemine sağlık Gültekin Bey… İnanmak başarmanın yarısıdır, sağ olsun Gökhan Başkan’ın ateşlediği fitil ile başlayan süreçte elimizden geldiği kadar destek olmaya çalıştım… Daha iyilerine ulaşabilmek ümidiyle….

 • Nurcan Ay
  Posted at 16:33h, 30 Aralık Yanıtla

  Katkılarınızdan dolayı çok teşekkürler Cihangir bey . Emeklerinize sağlık🙏🏻🙋🏽‍♀️

 • Turgay Albayrak
  Posted at 09:52h, 01 Ocak Yanıtla

  Temeli, Daüşşafaka’dan yatılı okul kültürüne sahip bir altyapıya dayanan Cihangir Toköz arkadaşımız, masa tenisinde teknik olarak iyi bir altyapı eğitimi almış olmanın verdiği özgüvenle uzun yıllar ara verdiği bu spora Antalyalı Veteranlarla birlikte forehand fast spinleri gibi hızlı bir dönüş yaptı. ANTVET Yönetim Kurulunda görev aldı. Antalya’da ilk kez düzenlenen Ulusal Veteran Masa Tenisi Turnuvası Organizasyonunda yönetim kurulu ile birlikte tam bir takım çalışması içerisinde sorumluluklarını yerine getirdi. Antalya’da masa tenisi altyapısına ve veteran masa tenisine maddi ve manevi olarak önemli ölçüde katkılar yapan arkadaşımıza teşşekkür eder turizm sektöründeki iş yaşamında başarılar dileriz.

Post A Comment