Antvet | Federasyon Başkanımız Oktay Çimen’in Antvet Turnuvası öncesi salon ziyareti
16315
post-template-default,single,single-post,postid-16315,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Federasyon Başkanımız Oktay Çimen’in Antvet Turnuvası öncesi salon ziyareti

Federasyon Başkanımız Oktay Çimen’in Antvet Turnuvası öncesi salon ziyareti

17/18 Aralık 2022 tarihinde Gazi Mustafa Kemal Kapalı spor salonunda gerçekleşecek olan Antvet Ulusal Turnuvamıza bir hafta kala federasyon Başkanımız salonumuza ziyarette bulundu.

Oktay ÇİMEN Salonumuzda antremanda olan süper lig takımlarımızdan Antalyaspor oyuncuları Muhammet TUNDE, Antalyanın  gururu Arda TEMEL ile Milli takım antrenörü ve Antalyaspor oyuncusu Kader DÖNMEZ ile harika bir masa tenisi şöleni yaşattı. Ve gördük ki formundan hiçbir şey kaybetmemiş federasyon Başkanımız.

Bu tür organizasyonlarda birlikteliğin ve mutlaka diğer kurum, kuruluşlar ile yerel yönetimlerin  imkanlarından faydanılmasını organizasyonların sağlam temelli olması ve kalıcılığı bakımından gerekli olduğunu vurguladı.

Antvet yönetimi olarak kendileri ile yakınen tanışma imkanı bulduk. Organizasyonumuz hakkında bilgi verdik. Verilen bilgiler ışığında başarılı bir organizasyon olacağı kanaatini bizlerle paylaştı.

Federasyon Başkanımızın başarılarının devam etmesini dilerken bizlere verdiği fikirlerden ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Fikirler daha ileriye gitmek açısından cebimize attığımız akçelerimizdir aldık kabul ettik Başkanım . Umuyoruz ki bu fikirlerimiz hafta sonu yapacağımız turnuvamızda harika iki günün ardından katılım sağlayan ve izlemeye gelen herkesi mutlu etsin.

TURNUVA GÜNÜ TÜM ANTVET YÖNETİMİMİZ VE ÜYELERİZ İLE HİZMETİNİZDE OLACAĞIZ.

HAYDİ MASA TENİSİ SEVERLER SİZLERİ BİZİ İZLEMEYE DAVET EDİYORUZ.

 

 

 

1 Comment
  • Ayse Doğanay Doğan
    Posted at 20:06h, 11 Aralık Yanıtla

    Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Oktay Çimen’in ziyareti hepimizi heyecanlandırdı .Her yastan sporcular ile yaptıgı maçları keyifle izledik.. Kendisine tesekkür ederiz. Sporun en güzel tarafı zaten her mevki ve yastan spor severleri aynı potada, atmosferde buluşturması.

Post A Comment