Antvet | CEYSU DOĞAL KAYNAK SUYU ZİYARETİ
16625
post-template-default,single,single-post,postid-16625,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

CEYSU DOĞAL KAYNAK SUYU ZİYARETİ

CEYSU DOĞAL KAYNAK SUYU ZİYARETİ

17/18 Aralık turnuvamızda bizleri yalnız bırakmayan sponsorlarımızdan Ceysu Doğal Kaynak Suyu işletmesini Antvet yönetimi olarak ziyaret ettik.

Fabrika üretim sorumlusu Nefide Hanım ile sohbet imkanı bulmuşken biraz Ceysu markasından sohbet imkanı bulduk.

Antalya’da yüzdeyüz yerli sermaye ile 2001 yılında Saklıkent Ceylanpınarı A.Ş olarak kurulan firma Antalya’ya 15 dakika mesafede Doyran beldesinde üretim sağlamaktadır.

Antalya-Saklıkent’in doğal kaynaklarından aldığı suyu tüketicisi ile  buluşturan Ceysu, Çin’den Avustralya’ya kadar 15 farklı ülkeye ihraç ediyor. Almanya, İngiltere, Hollanda, Malta, İrlanda, BAE, Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, İsrail, Bahreyn, Umman, Çin, Avustralya ve Karayipler’de ürünlerini tüketici ile buluşan Ceysu markası içerdiği zengin mineraller sayesinde tercih sebebi oluyor.

Tüketicilere Antalya-Saklıkent’in sağlıklı suyunu modern tesisleri ile sunan Ceysu markasının ve marka çalışanlarının her zaman lezzet ve kalitesinin üst düzeyde olacağını gördük. Umuyoruz ki Antalya’nın değerleri arasında kalacaklardır.

Yeni projelerimizde ve geleneksel hale getireceğimiz ANTVET ULUSLARARASI TURNUVAMIZDA desteklerini esirgemeyeceklerini umut ederek vedalaşıyoruz.

“BİRÇOK ALANDA SPONSORLUK DESTEĞİ SUNAN CEYSU MARKASI VE ÇALIŞANLARINI SAYGI İLE SELAMLIYORUZ”

 

1 Comment
  • Nurcan Ay
    Posted at 13:34h, 29 Aralık Yanıtla

    Ceysu’’ya ve onlarla Antvet’i buluşturan Gültekin Alkiraz’a teşekkürler🙏🏻👏

Post A Comment