Antvet | 9/10 ARALIK ANTALYA VETERAN MASA TENİSİ TURNUVASI
16811
post-template-default,single,single-post,postid-16811,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

9/10 ARALIK ANTALYA VETERAN MASA TENİSİ TURNUVASI

9/10 ARALIK ANTALYA VETERAN MASA TENİSİ TURNUVASI

Antalya veteranları olarak ikincisini düzenlediğimiz turnuvamızı alnımızın akıyla tamamladık.

9 Aralık sabahı istiklal Marşı ve saygı duruşu ile başladı. Turnuvamızda masa tenisinin iki güzide ismi Antalya’ya büyük emekler veren Akif ÖZSARI ve İstanbul veteranlarının sevilen ve saygı duyulan ismi Kaya GÜLSÜN abilerimizi saygı ile andık. Işıklar içinde kalsınlar.

Turnuvanın başlaması ile ezeli rekabetler ve güçlü raketler masalarda yerini aldı.

16 masa 16 hakem ve kontrol masasında 4 görevli ile masaların kontrolu sağlandı. Masaların kontrolörlüğünü Lütfi ERDOĞAN ve Turnuva oyun akışını Sabri İSKİT beyefendi takip etti.Turnuvanın bu bağlamda hiç aksamadan sürdürülmesi Antvet yönetimi için gurur kaynağı oldu.

Dikkat çeken bir diğer bir unsur kadın sayısının sevindirici şekilde artmış olması idi. Özellikle Karışık maçlarında güçlü kadın oyuncuların olması seyir zevkini iki kat artırdı.

Bir diğer ayrıntı ise geçen yıl Muğla bölgesinin turnuvaya ağırlığını koyduğu idi.Bu yıl Antalya veteranlar bütün kürsülerde final oynayarak turnuvaya imzalarını attılar ve Muğla bölgesinden bayrağı aldılar.Tüm Antalya veteranlarını bu anlamda turnuvaya gösterdikleri ilgiden dolayı kutluyoruz.

Tabii ki turnuvanın hızını salon masa dağılımının ve açıklıklarının yeterli olmaması ve pencerelerden gelen ışık oyuncuları az ya da çok etkiledi.ilk gün planlanan saate maçlarımızı tamamladık .

Veteran turnuvalarının gelişi olduğu gibi gidişide hızlı olduğu için madalya törenlerinlerinde kleyif ala ala madalyaları takamıyoruz.Bunun için seneye değişik bir planlamamız olacak elbette herkes rahat bir şekilde madalyaları ile fotolarını çektirip dostları ile o anlarını paylaşabilecek.

Güzel bir turnuva sunmamıza imkan sağlayan  Muratpaşa Belediyesi Başkanı Av.Ümit UYSAL’ a, Antvet spor kulübü yönetim kurulu baskani Gökhan Uysal’a baskan yardimcilari Cihangir Toköz, Lutfi Erdogan, Nurcan Ay ve Gultekin Alkiraz olmak üzere, Manoto Turizm Acentasına , Ceysu Su işletmelerine , Alanya Bölgesinden Sayın Abdullah KOLLAMA, Fenk pharma ilaç firmasi Emin Fatih Guntekin (CO-Alpha likid kolajen) firması ve KBS firmasına, yanımızdan hiç ayrılmayan bedenen ve ruhen destek sağlayan duayen Turgay ALBAYRAK abimize saygılarımızı sunuyoruz.

Masa tenisi bir ekip işidir ekipte bir aksama olduğunda çark çalışmaz bu anlamda bu güzellikleri yaşamak için tartışmalarımız, anlaşmazlıklarımız bile oldu ama bunları bir kenara bırakarak ayakta kalmayı bildik. Bu  anlamda ekip arkadaşlarıma gösterdikleri insan üstü performans için saygılarımı sunuyorum.

Sevgili dostlar hepinize turnuvamıza katılıp bizimle bu güzel anları paylaştığınız için binlerce teşekkürler.

Bir başka güzel anda buluşmak üzere ……….

Not: Nihat ZENGİN abi salonun yerini bu yıl kesinlikle öğrenmiştir artık seneye herkesten önce gelecektir.

Turnuva Resimleri için Tıklayınız

 

Turnuva Sonuçları için Tıklayınız

1 Comment
  • Ayse Doganay
    Posted at 12:33h, 13 Aralık Yanıtla

    Bu turnuvanin gerceklesmesinde,gece&gunduz caba gosteren basta Dernek Baskani ;Gokhan Uysal ,Nurcan Ay, Gultekin Alkiraz,, Cihangir Tokoz, Lutfi Erdogan ve katki emek saglayan tum arkadaslarimin basarisini cani gonulden tebrik ederiz. Katilim gosterip cosku icinde yasanmasini saglayan misafirlerimizide sevgi ile kucakliyoruz.

Post A Comment