Antvet | 12/13 KASIM BURSA VETERAN TURNUVASINDA ANTALYA VETERAN DAMGASI
16242
post-template-default,single,single-post,postid-16242,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

12/13 KASIM BURSA VETERAN TURNUVASINDA ANTALYA VETERAN DAMGASI

12/13 KASIM BURSA VETERAN TURNUVASINDA ANTALYA VETERAN DAMGASI

       12 -13 Kasım 2022 tarihinde Bursa Veteranın düzenlemiş olduğu turnuvaya Antalya veteranlar olarak damgamızı vurduk. Antalya veteran masa tenisinin günden güne turnuvalarda güzel sonuçların gelmesi ilerlemenin bir göstergesi olarak veteran camiasında sürekli gündemde.

      Antalya veteranlar olarak çok güzel bir turnuva geçirdik diyebilirim. Özellikle Murat SİVRİKAŞ kendi kategorisinde birinciliği alırken ,Turgay ALBAYRAK , Işıl ÖZNUR ÖZER, Nurcan AY, Şakir YETİŞEN, Adil KARASOY , İsa EREN ve  ben deniz güzel maçlarla birlikte madalyaya gitmeyi bildik. Oktay ,Erol Bülent ,Hükümran ve Akşehirli zorlu gruplarda güzel maçlar yaptılar.Erol kardeşimin zorlu maçları oldu ama sadece gücü beni yenmeye yetti.

      Masa tenisinin belkide en güzel yanı hayat mücadelesinden sıyrılıp kaybettiğimiz anları yeniden yakalamak, Yeni insanlar tanımak , tanıdıklar ile buluşmak , yeni teknikler , oyun gücünü artırmak , usta raketlerle oynama fırsatını yakalamak , yeni yerler keşfetmek gibi güzel fırsatlar sağlıyor.

Bu arada turnuvaya İzmir’den katılan ve  fırtına gibi esen AHMET ARK ‘ı yürekten kutluyorum. “Tokatlıyım dedim inanmadı. ” Tabi ki o herkesi güzel oyunu ile yendi ve madalya İzmir marşı ile gitti.

       Turnuvayı organize eden Bursa veteran masa tenisi emekçilerine sonsuz teşekkürler. İnsanoğlu beşer şaşar ufak tefek aksaklıklar olsa da turnuva nihayetinde sorunsuzca sonuçlandı. Nacizane turnuvalarda kapasite sınırının %10′ dan fazla aşılmaması gerektiği kanaatindeyim .Turnuva iki gün sürdü ve hatıralarımız ile eve döndük bir başka turnuvada buluşmak üzere masa tenisi sevenlerle ayrıldık.

      Şimdi sıra çoktandır üzerine titrediğimiz çocuğumuz gibi baktığımız 17/18 Aralık 2022 tarihinde gerçekleştireceğimiz ilk ulusal turnuvamıza kilitlendik. Hazırlıklarımızı neredeyse tamamladık küçük ayrıntılarda bugün yarın hallolacak umarım. Yeni yönetim olarak sizlere turnuva boyunca keyifli anlar yaşatmak için elimizden geleni yapacağız. Umarım misafirperverliğimizden memnun kalacaksınız .

      Antalya ve güzellikleri ile buluşmak üzere hepinizi bekliyoruz. 

 

5 Comments
 • Orhan Kutlucan ( çift pütürlü)
  Posted at 17:13h, 16 Kasım Yanıtla

  Büyük işler başardınız, sadece madalya ve kupa değil, yeni bir kulüp, yeni masalar, yeni trikolar, yeni bir site….

  Turnavalara kalabalık gidiyorsunuz, birbirinizi hep destekliyorsunuz, resimler, yazılar. Hepsi bir ayrı güzel.

  Sizin için çok seviniyorum. Görüşmek üzere

  • Gültekin ALKİRAZ
   Posted at 06:39h, 27 Kasım Yanıtla

   Teşekkürler Orhan Abi

 • Nurcan Ay
  Posted at 20:16h, 16 Kasım Yanıtla

  Turnuvayı çok güzel özetlemişsin Gültekin. Bravo! 👍👏🏓

 • Cengiz ÇELEN
  Posted at 05:24h, 17 Kasım Yanıtla

  Final maçını 0-2 den çevirerek 3-2 alan Murat abimi özellikle kutluyorum.

 • Mustafa Asparuk
  Posted at 09:15h, 02 Aralık Yanıtla

  Antalya ekibi gerek oyunlarıyla gerek sportmenlik ve dostluklarıyla tüm turnuvalara gerçekten renk katmaktadırlar. Hep “”Artık sizin de Vet. Turnuvası zamanınız geldi” diye destekledik. Antalya’daki veteran oyuncu kalitesi gerçekten çok iyi. Nihayet güzel bir organizasyon olacağına inandığımız turnuva 17-17 Aralık tarihinde düzenleniyor. Kolumuz da kırılsa bu turnuvaya katılmamız boynumuzun borcu. Başarılar diliyoruz sevgili dostlar.

Post A Comment